EsnafPro Standart

Standart Modül yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 70.3 MB
  • Version 7.2.13
  • Dil Türkçe
  • Firma PROJEVAR YAZILIM
EsnafPro Standart; cari hesap, kasa, banka gibi standart modülleri içeren kolaykullanımlı bir ön muhasebe hesap takip paketidir.
EsnafPro Standart; cari hesap, kasa, banka gibi standart modülleri içeren kolaykullanımlı bir ön muhasebe hesap takip paketidir.

EsnafPro Standart yazılımı arayüzü; alış - satış işlem modülleri, analiz modülü, bankalar modülü, cari hesaplar modülü, çekler modülü, depo - araç işlemleri modülü, etiket barkod modülü, faturalı işlemler modülü, kasalar modülü, kullanıcı tanımları modülü, parametreler modülü, personel tanımları modülü, sipariş işlemleri modülü, ürünler modülü, vergiler modülü gibi standart modüllerden oluşmaktadır.

EsnafPro Standart yazılımı içeriğinde; kuruma özel modül geliştirme, menü bazlı yetkilendirme, tek cari hesaba birden fazla firma adına fatura kesebilme, ürün guruplu cari hesap tutabilme, detaylı plasiyer raporları, belirli tarihler arası anlık bilanço çıkartabilme, modüller arası tam entegrasyon, menüye kısayol tuşu atama, sınırsız kullanıcı desteği, internet üzerinde bağlantı desteği, SQL server veri tabanı gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.

Yazılımı ilk çalıştırdığınızda ekrana gelecek olan şifre kutusuna kullanıcı adı olarak admin şifre olarak da yine admin yazmalısınız.
Daha Fazla Göster
EsnafPro Standart indir